Ceyda Düvenci, “Sizi Daha Mütevazı Bilirdim” Diyen Takipçisine Verdiği Cevapla Dikkat Çekti

Ekranların sevilen yüzü Ceyda Düvenci, hem özel hayatıyla hem de kariyeriyle sık sık magazin dünyasının yakından takip ettiği bir isim. Ceyda Düvenci, son paylaşımının altına bir takipçisinden ‘Sizi daha mütevazı sanıyordum’ yorumunu aldı. Düvenci, bu yoruma sessiz kalmayarak dikkat çeken bir cevap verdi.?

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, örnek ve takdir gören bir evliliğe sahipken hiç beklenmedik anda 8 yıllık evliliklerini tek celsede bitirme kararı almış ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Şimdilerde ise kariyerine yoğunlaşan Ceyda Düvenci, Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaştığı ‘Sakla Beni’ dizisinde “Filiz” karakterine hayat veriyor.

Ayrıca Düvenci, ‘Sakla Beni’ dizisinin yanı sıra iki sezondur ‘Bambaşka Sohbetler’ adlı programın da sunuculuğunu yapıyor.

Dizi ve program sunuculuğu dışında zaman zaman başka programlarda da sunuculuk yapan Ceyda Düvenci, bir takipçisinden ilginç bir yorum aldı.

Sosyal medya hesabından fotoğraf serisi paylaşan Düvenci, paylaşımın altına “Mutluysan, sağlığın yerindeyse, sevdiğin işe koşarak gidiyorsan, evlatlar mutluysa, evde annen?baban yolunu gözlüyorsa, fonda hep müzik varsa… daha ne olsun…” notunu düştü.?

Ceyda Düvenci’nin bu paylaşımı üzerine bir takipçisi ilginç bir yorum yaptı. Yorumda “Sizi daha mütevazı sanıyordum. Beni hayal kırıklığına uğrattınız” demesi dikkat çekti.?

Ceyda Düvenci ise takipçisinin bu yorumuna sessiz kalmadı ve cevap verdi.?

Takipçi ise Ceyda Düvenci’nin açıklamasına kayıtsız kalmayarak kendisini tekrar ifade etmeye çalıştı.?

Takipçisinin yorumuna tekrar cevap veren Düvenci, “keşke kulisime gelseydiniz. Çay içerdik.” dedi.?

Sosyal medyadan gelen diğer yorumlar ise?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir